JAK DŁUGO TRWAJĄ BLOKI MUZYCZNE? JAK DŁUGIE PRZERWY ROBIECIE?

Średnio set muzyczny trwa ok 45 minut, po czym następuje 15 minut przerwy. Po północy, gdy obsługa gastronomiczna nie „serwuje” już gorących posiłków, sety muzyczne trwają dłużej (nie schodzimy ze sceny gdy na parkiecie trwa świetna zabawa).

CZY JEST MOŻLIWOŚĆ ZOBACZENIA WASZEGO REPERTUARU?

Repertuar można pobrać TUTAJ.

CZY PROWADZICIE IMPREZĘ? ORGANIZUJECIE OCZEPINY, ZABAWY, KONKURSY DLA GOŚCI?

Prowadzimy całą imprezę od początku (przyjazdu Państwa Młodych do lokalu) do końca. Zabawy i konkursy, które organizujemy, są wcześniej uzgadniane z Państwem Młodym, najczęściej organizowane i najbardziej sprawdzone można zobaczyć TUTAJ.

CZY PRZYGOTUJECIE UTWÓR, KTÓREGO NIE MA W WASZYM REPERTUARZE?

Oczywiście! Musimy tylko odpowiednio wcześniej poznać jego tytuł 🙂

DO KTÓREJ GRACIE?

Dopóki nie powiecie „koniec” 😉 Umownie jest to godzina 4, ale to do Was należy decyzja kiedy kończymy. Każda kolejna rozpoczęta godzina po 4, wiąże się z dodatkową dopłatą. Poprawiny, rozpoczynają się o ustalonej wcześniej godzinie i trwają 6 godzin – bez możliwości przedłużenia.

CZY SKŁAD ZESPOŁU MOŻE ULEC ZMIANIE?

Nie planujemy roszad w składzie. W sytuacji, gdy któryś z muzyków nie będzie mógł zagrać (z przyczyn losowych), organizujemy zastępstwo o równie wysokich umiejętnościach.

CZY MOŻNA USŁYSZEĆ WAS NA ŻYWO?

Jeśli materiały udostępnione w sieci nie są wystarczające, można umówić się z nami na próbę pokazową (prosimy pytać o terminy).

CZY DYSPONUJECIE OŚWIETLENIEM SCENICZNYM?

Posiadamy oświetlenie i wytwornicę dymu. Proponujemy to Państwu bez żadnych dodatkowych opłat.